Регіональне засідання викладачів фізичного виховання

Керівник фізичного виховання ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Ткачук Ірина Олександрівна 26-27жовтня 2016 року взяла участь у засіданні регіонального методичного об’єднання викладачів фізичного виховання вищих педагогічних навчальних закладів I-II рівнів акредитації Південного регіону України, яке проходило на базі КВНЗ «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка». В ході засідання викладачі обмінювалися досвідом роботи в навчальних закладах, представляли свої методичні напрацювання тощо.

Така форма роботи, яка вже має багаторічну традицію, виправдовує себе, дає можливість викладачам різних навчальних закладів України активно й плідно співпрацювати: ділитися своїми надбаннями та вчитись у інших.