Регіональна олімпіада з педагогіки

19 квітня 2019 року на базі КЗВО «Дніпровський педагогічний коледж» ДОР» відбулася регіональна олімпіада з педагогіки та окремих методик серед студентів випускних груп спеціальності 5.01010101 Дошкільна освіта.

В олімпіаді брали участь педагогічні закладі І та ІІ рівнів акредитацій Південного регіону України, в тому числі і студентки ВНКЗ «Одеське педагогічне училище», а саме: Вацюк Сюзан – гр.Д-41, Драганча Валерія - гр. Д-41 и Шеховцева Наталія - гр. Д-42. Керівником групи учасників була голова циклової комісії педагогіки, психології та фахових дисциплін дошкільної освіти Кулінська Л.В.

Олімпіада проходила у формі профі-шоу, на якому студенти демонстрували свою творчість, ерудицію, артистизм, вміння працювати з LEQO- конструктором, гру-драматизацію на новий лад «Лисичка сестричка та вовк-панібрат».

Наші дівчата отримали почесне ІІІ-е місце. Були нагороджені грамотами та подарунками.