Співчуття з приводу непоправної втрати
Полякова Ростислава Олександровича

 

Співчуття з приводу непоправної втрати Полякова Ростислава Олександровича 26 лютого 2017 року пішов із життя Поляков Ростислав Олександрович -викладач фізичної культури, наш колега, чудова людина, якого знали, любили й поважали.

Поляков Ростислав Олександрович народився 25 березня 1937 року в м. Одеса. Закінчив з відзнакою у 1958 році Одеський державний педагогічний інститут імені К.Д.Ушинського й отримав кваліфікацію вчитель фізичного виховання, анатомії та фізіології середньої школи.

Після закінчення інституту працював в Іллічівській та Августівській школах Одеської області, звідки й пішов до армії.

З 1961 по 1971 р.р. працював в Одеському сільхозінституті на кафедрі фізичного виховання. Викладав в Одеському технологічному інституті харчової промисловості, в Одеському технологічному інституті холодильної промисловості, де з 1974 по 1979 рік виконував обов’язки завідуючого кафедрою фізичного виховання і спорту. З 1979 по 1990 р.р. працював на посаді голови відділа фізпідготовки та оргмасової роботи Одеської обласної Ради «Динамо». З 1990 по 2007 р.р. працював на посаді старшого викладача кафедри фізичного виховання Одеської національної академії харчових технологій, з 2005 по 2009 рік завідував відділом в Одеській обласній організації ФСО «Колос», з 2009 по 2011 викладав Одеському університеті МВС.

З 1967 році Ростислав Олександрович отримав звання судді всесоюзної категорії з класичної і вольної боротьби.

Був нагороджений відзнакою «Почесний працівник фізичної культури і спорту України» у 2008 році.

У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» почав працювати з 2011 року викладачем фізичного виховання. Ростислав Олександрович 50 років пропрацював на педагогічній ниві, мав великий досвід роботи зі студентами.

У своїй педагогічній діяльності завжди виявляв вимогливість, принциповість, заохочував та підтримував здібних студентів; досконало володів методиками викладання дисциплін. Брав активну участь в організації та проведенні спортивно-масових заходів для студентів училища і викладачів фізичного виховання міста Одеси. Плідно співпрацював з викладачами інших навчальних закладів.

Колектив Вищого навчального комунального закладу «Одеське педагогічне училище» глибоко сумує та висловлює щире співчуття його рідним та близьким. Ростислав Олександрович назавжди залишиться в наших серцях! Вічна пам'ять!