Покращення матеріально-технічної бази

Значна робота проведена у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» для покращення матеріально-технічної бази.

Згідно Комплексної програми «Освіта Одещини» на 2015-2018 роки та за підтримки директора Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністраціїї Лончака О.А. і начальника Управління обласної ради з майнових відносин Лунгула В.В. у жовтні-грудні 2018 року було проведено капітальний ремонт у Вищому навчальному комунальному закладі «Одеське педагогічне училище».

Був повністю відремонтований коридор другого поверху, сходові клітини, замінено вхідні двері та двері навчальних кабінетів, встановлено енергозберігаючі світлодіодні світильники тощо. Було відремонтовано спортивну залу.

За підтримки викладачів училища, студентів та їх батьків зроблено косметичні ремонти в ряді аудиторій: 7, 23, 25, 26, 27, 35, 36, 38.

Крім того за кошти Обласного бюджету було придбано меблі для оснащення творчих лабараторій Нової української школи, якими вони будуть обладнані у лютому-березні цього року.

Також восени минулого року за кошти освітньої субвенції було придбано обладнання для інноваційних навчально-тренінгових кабінетів училища, а саме: інтерактивні дошки, Smart-панель, ноутбуки, Smart-TV, у всьому училищі забезпечено вільний доступ до мережі Wi-Fi.

Завдання навчального закладу полягає в якісному забезпеченні підготовки кваліфікованих фахівців, яке просто неможливе без належної матеріально-технічної бази.

Щиро дякуємо за плідну роботу з покращення умов для навчання та виховання студентів училища. Сподіваємось, що в гарних, зручно облаштованих аудиторіях, оснащених сучасним технічним обладнанням, працюватиметься більш плідно. Спокійні теплі тони, цікаві кольорові рішення стін проженуть сірість і буденність, сприятимуть творчості та натхенню. Тепла, по-літньому сонячна гама кольорів коридору прожене нудьгу та зимову сонливість. Навіть похмурого дня в ньому тепло та затишно.

То ж до нових звершень!

Здоров’я усім та творчої наснаги!