Подовження та подвоєння приголосних фонем.
Спрощення в групах приголосних.

16 лютого 2018 року Шмигановською Оленою Сергіївною у групі Д-31 було проведено відкрите практичне заняття з української мови на тему «Подовження та подвоєння приголосних фонем. Спрощення в групах приголосних».

Заняття пройшло на високому рівні. Викладач використовувала різноманітні сучасні форми та методи навчання, зокрема інтерактивні. А саме: «Студентський проект», інсценізація, бесіда, творче конструювання, тестування, самостійна робота, коментоване письмо, метод «Мікрофон» тощо. Заняття супроводжувалося мультимедійною презентацією.

Під час роботи в аудиторії панувала атмосфера доброзичливості та взаємної підтримки. Студенти працювали активно й наполегливо, із завзяттям виконували, запропоновані їм завдання. Саме такі творчі вправи, створення різноманітних проблемних, пошукових ситуацій допомагають студентам у кращому засвоєнні навчального матеріалу.

На занятті були присутні: в. о. директора училища В. П. Горанська, методист училища Ліпінська О. Ф., а також викладачі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище»: А. М. Грицюк, М. І. Біязі, Н. С. Федорова.