«Підбір дидактичних ігор і вправ на ознайомлення з орієнтуванням в просторі.»

11 квітня 2019 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» у групі Д-32 було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Методика формування елементарних математичних уявлень» на тему: «Підбір дидактичних ігор і вправ на ознайомлення з орієнтуванням в просторі. Педагогічна майстерня «Математичні знахідки» (викладач Лозова Н. А.).

Метою заняття було ознайомити студентів із дидактично-ігровим матеріалом; надати методичні рекомендації щодо впровадження сучасних педагогічних технологій логіко-математичного розвитку дошкільників в освітній процес. Викладачу блискуче вдалося впоратися із поставленою метою.

Студенти брали активну участь у практичних завданнях, використовуючи математичні кросворди, «Друдли», головоломки з лічильними палочками; демонстрували знання з предмету, знайомилися з ігровим дидактичним матеріалом й розвивальними іграми: «Блоки 3. Дьєнеша», «Палички Дж. Кюїзенера»; авторською програмою до навчально-розвивальної технології «Логіки світу» для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку (автор І.Стеценко) тощо.

На занятті були присутні: директор училища, Бєляк О. М. та викладачі училища.