Олімпійський тиждень

 

У ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я проводила Олімпійський тиждень 09-17 вересня 2016 року, присвячений Дню фізичної культури і спорту України.

Олімпійський тиждень – це всеукраїнський спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

В рамках тижня були проведені різноманітні змагання: з шахів, шашок, настільного тенісу; конкурс презентацій «Олімпійські ігри», конкурс плакатів «Олімпіада очима студентів» та спортивно-масовий захід «День здоров’я». В усіх навчальних групах були проведені виховні години за єдиною темою: «Олімпійській урок».

16 вересня 2016 року відбулося урочисте закриття Олімпійського тижня спортивно-масовим заходом «День здоров’я». У ньому брали участь студенти всіх навчальних груп та викладачі училища.

Відкрила захід в. о. директора, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Горанська Валентина Павлівна. З вітальним словом виступила директор обласного центру здоров’я «Спорт для всіх», почесний працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти Куліковська Алла Василівна. Всіх студентів та викладачів привітали зі спортивним святом заступник директора з виховної роботи, спеціаліст вищої категорії Філлер Юлія Георгіївна і керівник фізичного виховання, к. пед. наук, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Ткачук Ірина Олександрівна.

Програма «Дня здоров’я» складалася з двох розділів: легкоатлетичних змагань та походу по «Трасі здоров’я». Спочатку були проведені легкоатлетичні змагання серед навчальних груп училища. Спортивні змагання проводились з метою поширення ідей олімпізму та розвитку олімпійського руху в Україні, популяризації серед студентів училища легкої атлетики як Олімпійського виду спорту, фізичного загартування й придбання студентами професійних навичок, залучення студентів у спортивні секції.

Після нагородження переможців всі групи разом з класними керівниками здійснили піший перехід по «Трасі здоров’я» до моря.

В рамках Олімпійського тижня були нагороджені студенти – призери змагань.

У змаганнях з шахів:

I місце Давидова Надія (гр. Ш-11)

II місце Габуєва Вікторія (гр. Д-41 (9))

III місце Васюткова Анастасія (гр. Ш-11)

У змаганнях з шашок:

I місце Березовська Юлія (гр. Ш-41)

II місце Урсулян Анастасія (гр. Д-32 (9))

III місце Гемберюк Катерина (гр. Д-32 (9))

У змаганнях з настільного тенісу

I місце Прутяну Катерина (гр. Ш-32)

II місце Назаренко Вікторія (гр. Д-21 (9))

III місце Облат Юлія (гр. Ш-21)

У легкоатлетичних змаганнях:

I місце Ш-23 (склад команди: Тимченко Кристина, Міщенко Альона, Грищенко Євгенія, Яковлєва Ірина)

II місце Ш-12 (склад команди: Соловйова Римма, Таран Марина, Кулікова Діана, Дрогаліна Людмила)

III місце Д-22 (9) (склад команди: Левицька Валерія, Максименко Раїса, Кириленко Ганна, Соколовська Крістіна)

У конкурсі плакатів «Олімпіада очима студентів»:

I місце гр. Д-32 (9)

II місце гр. Д-21 (9)

III місце гр. Ш-41

У конкурсі презентацій «Олімпійські ігри»:

I місце гр. Д-21 (9)

II місце гр. Ш-21

III місце гр. Д-42 (9)

За результатами проведеної конкурсної програми переможцями в номінаціях: «найкращий девіз команди», «найкращий спортивний вигляд», «найкраща емблема команди», «найкраща підтримка команди» стали відповідно:

  • за найкращий девіз команди: Ш-11, Д-11 (9), Ш-41;
  • за найкращий спортивний вигляд: Д-21 (9), Ш-22, Д-31 (9);
  • за найкращу емблему команди: Ш-11, Д-32 (9), Ш-31;
  • за найкращу підтримку команди: Ш-23, Ш-12, Ш-13.