XVII Олімпіаді студентів з фізичної культури

12 квітня 2019 року команда ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» взяла участь у XVII Олімпіаді студентів з фізичної культури ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області 2018-2019 навчального року на базі Одеського коледжу транспортних технологій.

Програма студентської олімпіади з фізичної культури складалась з двох частин: практичної та теоретико-методичної. Теоретико-методична частина складалась із тестових питань для державної підсумкової атестації з фізичної культури (11 кл.). До практичної частини відносились вправи з баскетболу, стрибки у довжину з місця та човниковий біг.

У змаганнях брали участь 24 команди ВНЗ I-II рівнів акредитації м. Одеси та Одеської області.

До складу команди нашого училища увійшли:

• Ділігул Сергій Сергійович (гр. Ш-11)
  • Карабаджак Надія Едуардівна (гр. Ш-21)

Ще одною учасницею олімпіади стала Каранікола Вікторія - студентка групи Д-12, яка виступила з яскравим показовим номером, подарувавши всім присутнім гарний настрій.

Бажаємо успіхів нашим спортсменам та дякуємо за натхнення!

AddThis Social Bookmark Button