Олімпіада з фізичної культури

20 квітня 2018 року команда ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» взяла участь у XVI Олімпіаді студентів з фізичної культури ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області на базі Одеського коледжу транспортних технологій.

Програма студентської олімпіади з фізичної культури складалась з двох частин: практичної та теоретико-методичної. Теоретико-методична частина складалась із тестових питань для державної підсумкової атестації з фізичної культури (11 кл.). До практичної частини відносились вправи з баскетболу, стрибки у довжину з місця та біг на короткі дистанції.

У змаганнях брали участь 23 команди ВНЗ I-II рівнів акредитації м. Одеси та Одеської області.

До складу нашої команди входили:

1. Шаманська Ілона (гр. Ш-22)
  2. Іванов Олег (гр. Ш-21)
  3. Прутяну Катерина (гр. Ш-42)

Студентка групи Д-41 Аніфрані Валентина виступила з яскравим показовим номером, який подарувала всім присутнім.

Бажаємо усім нашим студентам успіхів та дякуємо за натхнення!