Олімпіада з фізичної культури

31 березня 2017 року відбулася XV Олімпіада студентів з фізичної культури ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області 2016-2017 навчального року на базі Одеського коледжу транспортних технологій.

У змаганнях брали участь 18 команд ВНЗ I-II рівнів акредитації м. Одеси та Одеської області, серед яких і наша збірна команда студентів ВНКЗ «Одеське педагогічне училище». В запеклій боротьбі вони вибороли почесне III місце у змаганнях.

Склад команди:

• Шаманська Ілона Віталіївна (гр. Ш-12)
  • Іванов Олег Ігорович (гр. Ш-11)
  • Прутяну Катерина Федорівна (гр. Ш-32)

Окрім того, студентка групи Ш-12 ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Шаманська Ілона виборола II місце у командному заліку серед дівчат та посіла III місце у змаганнях з човникового бігу, III місце – у теоретико-методичному випробуванні та II місце – у змаганнях з баскетболу.

Студентка групи Д-31 (9) Аніфрані Валентина виступила з яскравим показовим номером, яким порадувала всіх присутніх. Бажаємо нашим спортсменам подальших успіхів та високих досягнень!