Навчання граматиці, правопису. Розвиток мовлення.

23 лютого 2018 року о 10.30 в Актовій залі училища відбулося інтегроване відкрите навчальне заняття з методики навчання російської мови, проведене для 3-х курсів студентів спеціальності Початкова освіта на тему: «Лінгвістичні психолого-педагогічні основи розділу «Навчання граматиці, правопису. Розвиток мовлення »».

Поточна лекція проводилася викладачами Поберезкіною Ларисою Юліївною, Власовою Ганною Володимирівною та Никитюк Богданою Євгенівною.

На заняття були запрошені викладачі училища. Лекція пройшла на дуже високому рівні. Достатньо складний теоретичний матеріал викладачам вдалося висвітлити в контексті різних наук – філології, психології, педагогіки. Це допомагає активізації розумової діяльності та цілісному сприйманню матеріалу студентами.