Науково-практичний семінар з фізичного виховання

Керівник фізичного виховання ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Ткачук Ірина Олександрівна 05.06.2018 року взяла участь у науково-практичному семінарі викладачів фізичного виховання ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області спільно з Одеським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, який було проведено на базі Одеського коледжу транспортних технологій.

І. О. Ткачук виступила з доповіддю на тему: «Навчально-методичний комплекс (НМК) як складова системи управління якістю освітньої діяльності».

На нараді були зроблені попередні підсумки XXІІI обласних спортивних ігор ВНЗ I-II рівнів акредитації за 2017-2018 навчальний рік.

За загальним результатом XXІІI обласних спортивних ігор ВНЗ I-II рівнів акредитації за 2017-2018 навчальний рік команда ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» посіла почесне I місце.