Наша гордість – Україна!!!

 

Чотирнадцятого жовтня відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці. Для козаків Покрова була найбільшим святом. Цього дня відбувалися вибори нового отамана.

Наші лицарі вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю козаки вважали своєю заступницею і покровителькою. Недарма, саме цей день був обраний для відзначення Дня захисника України – свята мужності та геройства. Адже, наші воїни і сьогодні боронять рідний край від загарбників, як і багато років тому. І, як завжди, українська пісня та слово зігрівають їхні серця та дарують віру на перемогу та краще майбутнє.

Звучать українські мотиви і в нашому училищі. Гарний український танок «Україна, рідний край» нашого танцювального колективу відкрив фестиваль «З Україною у серці», присвячений святу Покрови, козацтва та Дня захисника України.

Мелодійні українські пісні, енергійні та ліричні танці, інсценування елементів українських обрядів наповнили зал енергією патріотичності, гордості за нашу націю.

Гран-прі фестивалю «Діамантова зірка» отримала група Ш-22 (класний керівник Галушкіна Світла Іванівна), яка подарували неповторну атмосферу ліричності та кохання при виконанні пісні «Черемшина».

У номінації «Золота зірка» перемогу отримала група Д-22(9) (класний керівник Зіновєєва Ірина Леонідівна). Обрядове дійство перенесло присутніх у чарівний та магічний світ купальської ночі.

У номінації «Срібна зірка» перемогу отримала група Ш-42 (класний керівник Власова Ганна Володимирівна». Мелодійні звуки фортепіано та виконавська майстерність пісні «Не твоя війна» Винник Діаною нагадали нам про війну на сході, а мова тіла Кантеладзе Софії передала біль та страждання українського народу.

У номінації «Бронзова зірка» перемогу отримала група Д 21 (9) (класний керівник Біязі Мар’яна Іванівна) подарували глядачам запальний український танок.

Окремою нагородою журі відзначило студентку першого курсу групи Ш-13 Сорокіну Надію, яка зачарувала своєю грою на фортепіано усіх присутніх у залі.

Ще багато гарних номерів показали наші студенти. Непомітно промайнув час і концерт завершився, але дух народності, патріотичності, гордості за рідну землю залишився в серці назавжди у кожного студента.