Нарада методичного об’єднання керівників фізичного виховання

Керівник фізичного виховання ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Ткачук Ірина Олександрівна 30.05.2017 року брала участь у нараді методичного об’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області спільно з Одеським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, яка проходила на базі Одеського коледжу транспортних технологій.

Ткачук І. О. виступила з доповіддю за темою: «Методичні рекомендації щодо оформлення плану-конспекту навчального заняття з предмету «Фізична культура» та дисципліни «Фізичне виховання» ВНЗ І-II рівнів акредитації».

На нараді були зроблені попередні підсумки XXІI обласних спортивних ігор ВНЗ I-II рівнів акредитації за 2016-2017 навчальний рік.

За загальним результатом XXІI обласних спортивних ігор ВНЗ I-II рівнів акредитації за 2016-2017 навчальний рік команда ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» посіла почесне I місце.