Нарада керівників фізичного виховання

Керівник фізичного виховання ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Ткачук Ірина Олександрівна 22.06.2016 року брала участь у нараді методичного об’єднання керівників фізичного виховання ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області спільно з Одеським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, яка проходила на базі Одеського коледжу транспортних технологій.

Ткачук І. О. виступила з доповіддю: «Організація і методика проведення свята аеробіки «Грація та здоров’я» як спортивно-масового заходу, спрямованого на національно-патріотичне виховання студентів педагогічного училища (з досвіду роботи)».

Під час наради були підведені підсумки XXI обласних спортивних ігор ВНЗ I-II рівнів акредитації за 2015-2016 навчальний рік.

За загальним результатом XXI обласних спортивних ігор ВНЗ I-II рівнів акредитації за 2015-2016 навчальний рік команда ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» посіла призове III місце.