Музичний фестиваль-конкурс «Best Profession» 2016

Одеський міський центр зайнятості, з метою популяризації та сприяння подальшому розвитку профорієнтаційної роботи з молоддю, а також, ознайомлення учнів загальноосвітніх шкіл з сучасними професіями на ринку праці з метою їх подальшого навчання, заснував музиний Фестиваль професій «Best Profession» 2016.

Для презентації Одеського педагогічного училища було створено агітбригаду «2х2». Яка гідно представила нашу професію та навчальний заклад неперевершеним, яскравим, гарним виступом. Команда змогла доцільно поєднати танці та пісні, що влучно доповнювало інформацію, яку вони повинні були донести до учнів та журі, що й було відповідно оцінено:

Наша агітбригада посіла 1 місце у конкурсі авторської пісні (слова та музику якої написали самі) і 2 місце серед навчальних закладів у загальному конкурсі «Best Profession».

Склад команди:

• Гордієнко А.О.
  • Винник Діана Ш-42
  • Кантеладзе Софія Ш-42
  • Гур’єва Ксенія Ш-43
  • Зубенко Єлизавета Ш-23
  • Янер Ганна Ш-23
  • Сорокина Надія Ш-13

Окрему подяку висловлюємо заступникові директора з виховної роботи Філлер Ю.Г. за допомогу в організації виступу агітбригади та сприянні у всебічному розкритті талантів наших студентів!

Щиро вітаємо усіх учасників команди та бажаємо подальших перемог!