13 листопада 2018 року на базі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» у групі Ш-31 викладачем Ткачук Іриною Олександрівною було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Теорія і методика фізичного виховання» за темою: «Методика проведення уроків фізичної культури з переважаючим використанням вправ для опанування навичками володіння м’ячем».

На занятті були присутні: в. о. директора училища Горанська В. П., завідувач відділення Долинська Т. Г. та викладачі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище».

Навчальний матеріал з перших хвилин захопив студентів. Це й зрозуміло, адже Ірина Олександрівна – досвідчений викладач, кандидат педагогічних наук, викладач-методист, зуміла найскладніший матеріал подати у цікавій доступній формі. Викладач не просто озвучувала сухі наукові дані, а разом зі студентами в ході коментованої демонстрації, відеопрезентації, за допомогою роздаткового матеріалу опановувала навчальний матеріал.

Заняття було побудовано методично вірно. Студенти активно відповідали на питання, робили висновки, обґрунтовували сказане. Ірина Олександрівна домагалась засвоєння всіма студентами матеріалу безпосередньо на занятті, використовуючи різноманітні ефективні форми роботи.

Заняття Ткачук І. О. – це зразок заняття якісного засвоєння нових знань для формування професійної компетентності студентів за допомогою використання інноваційно-комунікаційних технологій.