Звітна конференція за результатами проходження
літньої педагогічної практики

25, 27 вересня 2018 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» відбулась звітна конференція за результатами проходження літньої педагогічної практики спеціальності 5.01010201 Початкова освіта та 5.01010101 Дошкільна освіта.

Студенти нашого училища проходили практику в міських, заміських оздоровчих таборах, на базі дитячих оздоровчих пришкільних таборів, дошкільних закладів.

Основна мета якої – розширити професійно-педагогічні знання студентів, озброїти їх методикою виховної роботи з дітьми в літній період, надати перше практичне уявлення про професію педагога.

Загальні підсумки діяльності під час проходження літньої педагогічної практики студентами підвела завідувач з навчально-виробничої практики Толопко Ольга Олександрівна. Праця в літніх оздоровчих таборах допомогла студентам не тільки набути нових знань, умінь та навичок педагогічної діяльності, а й розкрити свій творчий потенціал, спробувати себе у ролі педагога. У цьому всі переконалися під час проведення звітної конференції.

Активна співпраця керівників практики та студентів сприяла якісній творчій діяльності в оздоровчих таборах.

У вигляді відеозвітів, презентацій студенти-практиканти поділились своїм досвідом та враженнями від проходження літньої педагогічної практики, наголосивши на особливостях роботи позашкільного та пришкільного таборів, оздоровчого процесу в дошкільних закладах; основних прийомах організації ігрової діяльності та взаємодії у різновіковому колективі; складнощах взаємодії із підлітками й особливостями їхнього психологічного портрету.

І студенти, і викладачі вкотре мали можливість пересвідчитися, що проходження педагогічної практики – це надзвичайно важливий етап у професійному становленні майбутнього вчителя Нової української школи.