І знову лунає дзвінок …

Перший день осені знаменує початок нового навчального року вже багато років поспіль, і за цей час свято набуло своїх особливостей і традицій.

Цього року студенти Одеського педагогічного училища не тільки відзначали День знань, а й святкували 25-річчя з Дня Незалежності України. Вишиванки, українські традиції, державні символи – все дарувало піднесений настрій та урочистість. Танок з українськими рушниками завершився стилізованою аркою, під якою першокурсників благословили на легке навчання та добру долю.

Від щирого серця виконуюча обов’язки директора училища Горанська Валентина Павлівна привітала вчорашніх абітурієнтів з початком нової сторінки у їхньому житті, а четвертим курсам побажала гідно завершити навчальний рік.

Почесними грамотами за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток освітньої галузі училища були нагороджені викладачі: Норчук О.Л., Дорошенко В.А, Медвідь О.Ю.,Сергієва Н.М. Також вручені сертифікати Ткачук І.О та Рибаковій К.М. за участь першому MIND-тренінгу лідерів освіти 2016 року, організованому Міжнародним інститутом розвитку інтелекту International Mind Education Institute (IMEI) спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут».

Не залишилися поза увагою і студенти, які вибороли призові місця у спортивних змаганнях, олімпіадах, конференціях, різноманітних конкурсах, квестах тощо.

Після нагородження грамотами та медалями студенти четвертих курсів за козацькою традицією подарували першокурсникам «страву на науку» – горщик з варениками. Також випускники передали «ключі знань» новим членам нашої великої педагогічної сім’ї.

У відповідь студенти першокурсники Буц Анастасія та Іванов Олег проголосили клятву першокурсника та отримали головні документи студентського життя: залікову книжку й студентський квиток. Потім усі першокурсники загадали бажання та випустили жовто-блакитні кульки високо в небо, щоб найзаповітніша їх мрія обов’язково здійснилася.

Традиційно, наприкінці свята, дзвінко та заклично пролунав дзвоник, який запросив усіх студентів на першу пару 2016-2017 навчального року «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя Незалежності України».

Протягом усього святкування чудові пісні й танці дарували студенти старших курсів: Небога Анастасія, Шляхта Вероніка, Абразумова Анастасія, Дубілей Катерина, Зубренко Єлизавета, Шеремета Вікторія, Вацюк Сюзан.