Горде ймення - Педагог

 

Знову золотоволоса осінь закликає нас до святкування свята Дня працівника дошкільної освіти та Дня вчителя. Крокуючи коридорами навчального закладу, відразу потрапляємо в країну квіткового різнобарв’я. Цікаві осінні композиції, які розміщенні у коридорах училища, приваблюють своєю чарівністю та красою. У повітрі атмосфера загадковості, ніжності, піднесеності…

Сьогодні студенти та викладачі Одеського педагогічного училища вшановують працю педагога. Людини, яка творить майбутнє нашої держави та формує дитячі душі.

Зранку в училище завітала провидиця Тамара, яка передбачила викладачам гарну долю. Студенти з великим задоволенням приєднувалися до теплих слів, які звучали для педагогічних працівників. Деякі із них випробовували себе у ролі викладача. Адже цей день в училищі був оголошений Днем студентського самоврядування.

Разом з Тамарою на святковий захід прибули переможці відомого шоу «Битва екстрасенсів»: Глукерія, мольфар Анастас, Ін-Яна, Віолетта, Серафима та Василиса із своєю помічницею Сірі.

Єкстрасенси вдало справлялися із поставленими завданнями щодо відгадування викладачів нашого училища, які отримували солодкі подарунки та кошики з квітами від студентів. З найкращими словами привітання до педагогічних працівників училища звернулась виконуюча обов’язки директора – Горанська Валентина Павлівна. У своїй промові вона подякувала усім за наполегливу працю та вручила грамоти викладачам.

Захоплюючі хореографічні постановки, чудовий вокал, акторська майстерність студентів не залишили байдужим нікого в залі. Особливо вразив танок від найменших учасників нашого свята – колектива Крижанівського будинку культури Лиманського району «Фаворит», керівником якого є наша випускниця Конарєва Тетяна.

Педагогічний склад училища висловлює слова подяки усім за чудове і незабутнє свято! Ми пишаємося нашими студентами та випускниками! Зі святом дошкільного та педагогічного працівника!