Заняття: «Форми і методи ознайомлення дітей
дошкільного віку з природою»

2 квітня 2019 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» у групі Д-32 було проведено відкрите семінарське заняття з дисципліни «Методика ознайомлення дітей дошкільного віку з природою» на тему: «Форми і методи ознайомлення дітей дошкільного віку з природою» (викладач Коршунова К. А.).

Метою заняття було закріплення та узагальнення знань студентів щодо використання різноманітних форм і методів ознайомлення дітей дошкільного віку з природою.

Заняття проводилось у вигляді брейн-рингу. Студенти брали активну участь у конкурсах, змагались, демонструючи знання з предмету, вміння аналізувати, швидко знаходити правильну відповідь, творчість та креативність, а також вміння працювати в команді.

Катерині Андріївні вдалося вдало організувати заняття, були використані різноманітні форми роботи: творчі завдання, вікторина, мозковий штурм, інтерактивний мікрофон тощо. Студенти вчилися аналізувати почуте, побачене (на занятті використовувались фрагменти відео), аргументовано доводити свою точку зору, складати інтелектуальні картки тощо.

Бажаємо Коршуновій К. А. та студентам групи Д-32 творчої наснаги та подальших звершень!

AddThis Social Bookmark Button