«Фізична культура» за модулем «Гімнастика»

09.03.2017 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем Кальчевою Тетяною Іванівною було проведено відкрите навчальне заняття з предмету «Фізична культура» за модулем «Гімнастика». Тема заняття: Лазіння по гімнастичній стінці та гімнастичній лаві. Мета: підвищення рівня функціональної підготовки студентів для зміцнення здоров’я.

На занятті були присутні: в. о. директора ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» Горанська В. П., завідувач відділенням ДолинськаТ. Г., голова циклової комісії фізичного виховання та технологій здоров’я Ткачук І. О.та інші викладачі ВНКЗ «Одеське педагогічне училище». Заняття пройшло на відповідному рівні.

Студенти були активними. Вправно виконували надані їм завдання. Панувала доброзичлива робоча атмосфера.

Усі присутні відмітили високий рівень професіоналізму викладача Кальчевої Т. І. та достатній рівень підготовки студентів.