День Учителя в Одеському педагогічному училищі

5 жовтня 2018 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» було відзначено День працівника освіти.

Міцні знання та науковий світогляд, ерудиція, професіоналізм і креативність, ввічливість, взаємоповага та любов до улюбленої справи, а ще – постійне прагнення вчитися, пізнавати, діяти – риси Людини, діяльність якої безпосередньо впливає на формування освіченості, а отже, й зрілості нації. Саме так можна схарактеризувати викладачів Одеського педагогічного училища.

В училищі з ініціативи студентів було проведено день самоврядування. Так, до виконання обов’язків викладачів було залучено студентів ІІ-IV курсів.

День розпочався з урочистого привітання викладачів в холі навчального закладу, після чого студенти-викладачі працювали за заздалегідь написаними та узгодженими планами. В стінах училища в цей день панувала робоча атмосфера День закінчився концертною програмою у виконанні студентів.

Студенти подякували адміністрацію училища за виявлену довіру, а викладачі відмітили якісну підготовку та сумлінне виконання обов’язків «новими колегами».

Святковий концерт, організований Радою студентського самоврядування, розпочався вітальними словами в.о. директора – Горанської Валентини Павлівни, яка привітала педагогічний колектив і студентство з професійним святом, побажала всім присутнім міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, родинного благополуччя та реалізації на професійній ниві та вручила грамоти викладачам за досягнення в різних напрямках діяльності.

Ніхто з викладачів не був обділений увагою студентів, які привітали педагогів теплими словами, найщирішими побажаннями і яскравими запашними квітами. Звучали музично-поетичні побажання, ніжним мереживом на витонченому пісенному полотні виткали привітання для всіх милозвучні студентські голоси. Свято пройшло в атмосфері родинного тепла, затишку й надовго полишить по собі приємні спогади.

AddThis Social Bookmark Button