День Святого Валентина

 

Любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Це те, заради чого чоловіки готові здолати гори, а жінки слідувати за своїм коханим навіть на край світу. Про неї написано і сказано так багато, що, здавалося б, нічого нового вже сказати просто неможливо. Але будь-який закоханий це з легкістю спростовує, знаходячи слова, вирази і вчинки, які відображають його особисту любов все в новому і новому світлі.

14.02.2017 студенти ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» відсвяткували День Святого Валентина.

Святковий настрій зранку дарували усім привітні студенти, пропонуючи кожному отримати передбачення на день. Усі студенти та викладачі охоче наосліп вибирали у кошику собі заповітне передбачення. Скрізь розквітали посмішки, лунав сміх…Чудовим завершенням дня став концерт, який підготували студенти.

Гарні та яскраві ведучі - Гур’єва Ксенія та Іванов Олег відкрили захід чуттєвим віршем «Все починається з кохання..».

Горанська Валентина Павлівна, як найголовніша людина цього свята, виступила з щирим привітанням та теплими побажаннями до наших студентів та викладачів.

Гармонічно та доцільно було поєднано вірші про кохання, романтичні пісні, захоплюючі танці та активну роботу із залом. Сумно не було нікому. Пригадали й історію появи свята у віршованій формі.

Наші студенти настільки чуттєво передавали найніжніші почуття у своїх виступах, що навіть деякі викладачі та студенти непомітно утирали сльози... Та це були світлі сльози, сльози радості

По закінченню концерту студенти заспівали фінальну пісню та побажали усім присутнім гарного настрою та успіхів у коханні.

Дякуємо усім виступаючим за гарний святковий концерт!