День аеробіки

 

Протягом року в училище циклова комісія фізичного виховання та технологій здоров’я проводить різноманітні спортивно-масові та фізкультурно-оздоровчі заходи: «День здоров’я», «День туризму», «Веселі старти», одноденні походи та туристські змагання, місячник з фізичної культури і спорту, науково-практичні конференції, змагання з різних видів спорту.

Але, все ж таки, найулюбленішим спортивно-масовим заходом протягом багатьох років залишається спортивне свято аеробіки «Грація та здоров’я», яке започаткували керівник фізичного виховання Кузнєцов Борис Абрамович та викладач фізичного виховання Кузнєцова Марина Петрівна.

Свято проводиться для впровадження фізичної культури і спорту у повсякденний побут студентської молоді, зміцнення їхнього здоров’я та естетичного виховання. Задачі якого: навчити студентів організовувати й проводити самостійно навчально-виховну роботу з дітьми; забезпечити здоровий відпочинок і задовольнити потребу в рухах.

У цьому році свято відбулося напередодні травневих свят. У заході брали участь усі викладачі та студенти училища, ведучою та організатором, вже котрий рік поспіль, була Ткачук Ірина Олександрівна – голова циклової комісії фізичного виховання та технологій здоров’я, керівник фізичного виховання, викладач училища. Саме завдяки її невпинної праці, активної підтримки з боку адміністрації та всіх викладачів і студентів, зберігаються і подовжуються традиції нашого училища.

Оцінювало виступи груп на святі «Грація та здоров’я» журі у такому складі: голова жури - Горанська Валентина Павлівна – в. о. директора училища; члени журі: Куліковська Алла Василівна – директор обласного центру здоров’я «Спорт для всіх»; Стахов Андрій Сергійович – викладач всесвітньої історії, основ правознавства.

Усі навчальні групи брали активну участь у спортивному святі «Грація та здоров’я», були показані різноманітні танці. Приємно відмітити участь юнаків нашого училища у святі: Савова Миколи (група Ш-31) та Мотричко Іллі (група Ш-43).

Наприкінці свята студенти отримали грамоти з різних номінацій, таких як:

  • Міс Спортивна аеробіка – Д-21 (9), танець підготувала Вацюк Сюзан, класний керівник Біязі Мар’яна Іванівна
  • Міс Танцювальна аеробіка – Ш-22, колективна творчість, класний керівник Галушкіна Світлана Іванівна
  • Міс Спорт – Д-12 (9), танець підготувала Фомич Віталія, класний керівник Листопад Наталія Леонідівна
  • Міс Талант – Ш-11, колективна творчість, класний керівник Ткачук Ірина Олександрівна
  • Міс Ритмічність – Д-13 (9), колективна творчість, класний керівник Шмигановська Олена Сергіївна
  • Міс Енергійність – Д-31 (9), колективна творчість, класний керівник Кулінська Лідія Василівна
  • Міс Досконалість – Ш-32, колективна творчість, класний керівник Долинська Тетяна Георгіївна
  • Міс Грація – Ш-13, колективна творчість, класний керівник Грицюк Антоніна Михайлівна
  • Міс Шарм – Ш-21, танець підготувала Лаутеншлагер Римма, класний керівник Касир Ірина Олександрівна
  • Міс Фантазія – Ш-31, танець підготувала Черенова Ольга, класний керівник Макаліч Cвітлана Сергіївна
  • Міс Оригінальність – Д-41 (9), колективна творчість, класний керівник Натальчишина Ірина Федорівна
  • Міс Усмішка – Д-42 (9), танець підготувала Бутенко Маргарита, класний керівник Сирицька Галина Аркадіївна
  • Міс Винахідливість – Д-22 (9), танець підготували Опольська Надія, Мемей Аліна, класний керівник Зиновєєва Ірина Леонідівна
  • Міс Елегантність – Ш-41, колективна творчість, класний керівник Никитюк Богдана Євгенівна
  • Міс Чарівність – Д-11 (9), колективна творчість, класний керівник Кальчева Тетяна Іванівна
  • Міс Естетичність – Ш-33, колективна творчість, класний керівник Бакумова Марина Володимирівна
  • Міс Дружба – Ш-42, танець підготувала Кантеладзе Софія, класний керівник Власова Ганна Володимирівна
  • Міс Екзотика – Ш-23, танець підготувала Зубенко Єлизавета, класний керівник Перевозна Лариса Геннадіївна
  • Міс Пластичність – Ш-12, танець підготували Кулікова Діана, Таран Марина, класний керівник Дьяков Іван Вадимович
  • Міс Екстравагантність – Д-31 (11), колективна творчість, класний керівник Гольд Ольга Феліксівна
  • Міс Глядацьких симпатій – Д-32 (9), колективна творчість, класний керівник Рибакова Катерина Миколаївна
  • Міс Здоров’я – Ш-43, колективна творчість, класний керівник Орлинська Оксана Валеріївна

Кубок Кузнєцових «Грація та здоров’я» залишився у групі Ш-22. 

Вітаємо переможців та бажаємо усім творчого натхнення та подальших успіхів!