«Білки, жири, вуглеводи.
Біологічна роль білків та нуклеїнових кислот».

17 квітня 2019 року у ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» викладачем-методистом, кандидатом педагогічних наук Нарійчуком Миколою Деонисовичем було проведено відкрите заняття з хімії на тему: «Білки, жири, вуглеводи. Біологічна роль білків та нуклеїнових кислот».

Комбіноване заняття було проведено викладачем на високому професійному рівні з використанням різних форм і методів роботи. На занятті було застосовано інтерактивні форми роботи, брейн-ринг, індивідуальну роботу, дослідницьку, пошукову, проведна демонстрація хімічних дослідів. Вдало використано сучасні технічні засоби - інтерактивну дошку.

Студенти були залучені до активного спілкування. З цікавістю спостерігали за дослідами, які демонстрував викладач, брали ативну участь в обговоренні та практичних завданнях. Саме така взаємодія викладача та студента на заняттях і дає позитивні результати, допомагає добре засвоїти навчальний матеріал.

Бажаємо Нарійчуку М. Д. творчої наснаги та подальшої плідної роботи!