Походження і відмітні особливості бальних танців Європейської та Латиноамериканської програми.

 

24 квітня 2018 року о 10.30 в Актовій залі училища відбулося відкрите навчальне заняття з методики вивчення елементів бальних танців для студентів 4-х курсі, групи Ш-41 і Ш-42 спеціальності Початкова освіта на тему: «Походження і відмітні особливості бальних танців Європейської та Латиноамериканської програми. Основні положення та рухи, техніка виконання».

Заняття пройшло на дуже високому рівні. Було дуже насиченим і змістовним. Олена Семенівна вдало поєднала теорію з практикою. При підготовці до заняття окремі студенти отримали індивідуальне завдання підготувати доповіді. З докладами виступили: студентка групи Ш-41 Мацьоха Лілія «Походження і особливості Європейської програми бальних танців. Повільний вальс, танго, віденський вальс, повільний фокстрот і квікстеп (швидкий фокстрот)» та студентка групи Ш-41 Степанюченко Олександра «Техніка виконання Латиноамериканських бальних танців: самба, ча-ча-ча, румба, пасодобль і джайв. Босенко О. С. пояснювала, демонструвала кожен танцювальний рух, але, звичайно, найкращою ілюстрацією стало безпосереднє виконання танців справжніми професіоналами. У занятті взяли участь учні Дома творчості «Евріка», бального клубу «Радуга» Карина Краєвська та Микола Лобзов, які виконали для студентів бальні танці Європейської програми – Повільний вальс і Танго та Латиноамериканської програми – Самба, Ча-Ча-Ча і Джайв.

Яскраві костюми, гарне, старанне виконання юних артистів не залишили байдужими студентів, які вітали їх оплесками. Але не лише позитивний настрій та естетичне задоволення отримали студенти від виступів юних артистів, а прекрасну можливість на практиці закріпити теоретичний матеріал.