«Арсенал ідей Нової української школи»

21 травня 2018 року викладачі та студенти ВНКЗ «Одеське педагогічне училище» взяли участь у підготовці виставки «Арсенал ідей Нової української школи», яка розпочала свою роботу в Одеському педагогічному університеті.

Найпозитивніші емоції усі отримали від спілкування з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, яка перебувала в Одесі з робочим візитом та головою Одеської облдержадміністрації Максимом Степановим.

Вже майже цілий рік поспіль викладачі та студенти Одеського педагогічного училища разом із Балтським, Білгород-Дністровським педагогічними училищами та Одеським інститутом удосконалення вчителів працюють над реалізацією пілотного проекта з підготовки вчителів, які з вересня 2018 року почнуть навчання першокласників за програмою «Нова українська школа». Ця виставка є результатом спільних досягнень усіх.