ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

«ТРАДИЦІЙНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ РОЗВИТКУ СУЧАСНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ»

Шановні учасники конференції!

Вітаємо Вас на нашому сайті. Дякуємо Вам за участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Традиційні та інноваційні підходи розвитку сучасної освіти в Україні», що проводиться в нашому училищі.

Сьогодні ми розпочинаємо обговорення результатів наукової роботи за наступними напрямками:

1. Проблеми сучасної освіти та шляхи їх вирішення.
  2. Удосконалення професійної підготовки вихователів ДНЗ і вчителів початкової школи.
  3. Формування змістового наповнення сучасної освіти.
  4. Методичне забезпечення навчального процесу.
  5. Впровадження нових інформаційних технологій у навчальний процес.
  6. Формування професійних умінь і навичок у процесі навчально-виробничої практики.
  7. Шляхи реалізації виховних завдань формування особистості.
  8. Організаційні і педагогічні умови розвитку пізнавального і творчого потенціалу особистості.

Ми, організатори конференції, сподіваємось на плідну наукову дискусію та подальшу творчу співпрацю!

Голова організаційного комітету конференції
Ольга Миколаївна Бєляк,
кандидат педагогічних наук,
директор ВНКЗ «Одеське педагогічне училище»

Порядок роботи інтернет-конференції

19 червня 2015 р. - розміщення матеріалів конференції на сайті.

26 червня 2015р. - завершення обговорення доповідей учасників конференції, підведення підсумків.

Усім учасникам конференції дотримуватись загальноприйнятих норм поведінки, при полеміці – толерантності.

Доповіді

ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ В ДІЯЛЬНОСТІ КЛАСНОГО КЕРІВНИКА ЗАСОБАМИ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ВПРОВАДЖЕННЯ НОВИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

МЕТОДИКА ВИВЧЕННЯ ПРИРОДОЗНАВСТВА В 5 КЛАСІ ЗА НОВИМИ ПРОГРАМАМИ