Рада студентського самоврядування

Метою студентської ради є захист навчальних, наукових, соціальних, творчих, національно-культурних, духовних, спортивних та інших спільних інтересів студентства і формування у нього навичок майбутнього організатора, а також заохочування студентів до участі у громадському житті коледжу, створення привітної атмосфери в коледжу.

Завдання: 

  • забезпечувати і захищати права та інтереси студентів;
  • забезпечувати виконання студентами своїх обов’язків;
  • розвивати в студентів активність, самоконтроль та відповідальність;
  • розвивати творчі та інтелектуальні здібності студентів;
  • організовувати культурно-масову роботу

Характеристика:

На сьогоднішній день студентська рада складається з п`яти комісій, а саме :

Соціально-побутова - це комісія, яка організовує перевірки санітарно – гігієнічного стану навчальних аудиторій та стану коледжу. Також проводить бесіди зі студентами на теми загальноприйнятих норм поведінки. Комісія має тісний зв'язок з кожною черговою групою, що дозволяє підтримувати порядок в коледжі під час навчального процесу. 

Наукова – це комісія, яка сприяє навчальній та науковій діяльності студентів, розглядає питання успішності студентів, дотримання навчальної дисципліни, виявлення порушень навчального процесу, заохочення відмінників. Її робота направлена на створення гуртків та клубів за інтересами. 

Спортивна – це комісія, яка направлена на участь студентів в організації спортивних змагань ,на пропаганду здорового способу життя серед студентства і запобігання вживання студентами алкоголю, наркотиків, паління та ін. 

Культурно-масова - це комісія, яка організовує виховну роботу і дозвілля студентів . Це комісія для креативних, талановитих і обдарованих особистостей! Ти вмієш писати вірші та створювати сценарії? Чи ти улюбленець публіки, володієш на відмінно ораторським мистецтвом і користуєшся популярністю серед друзів, при цьому без будь-яких вагань і страху виходиш на сцену? Тоді ти маєш можливість розвиватися далі, адже саме такі люди й очолюють дану комісію ! 

Прес-центр – це комісія, яка проводить зйомка на фото- й відеокамери всіх заходів училища з наступним висвітленням їх на сайті й усередині нашої газети. До завдань цієї комісії також відноситься розробка та трансляція інформаційних та поздоровчих презентацій. 

Контрольно-ревізійна комісія. 

Всі ці комісії сприяють активному розвитку студентів, повідомляють їм про будь-які зміни в нашому навчальному закладі.

Склад 

Танасійчук Анастасія

  • голова РСС

Шаманська Ілона

  • голова спортивної комісії

Султанбекова Аліна

  • член соціально-побутової комісії

 

Мазур Ганна

  • член прес-центру

 
 
AddThis Social Bookmark Button

Положення про органи студентського самоврядуванняAddThis Social Bookmark Button