Рейтинговий список вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 кл)
спеціальність 012 Дошкільна освіта.

 

№ з/п № справи Прізвище, ім'я по батькові Підстава для зарахування за квотами Конкурсний бал вступника
1 15 Кукочка Вікторія Юріївна так 19,9
2 96 Юрченко Ганна Іванівна так 19,69
3 18 Руса Аліна Ігорівна так 18,7
4 11 Прігунова Катерина Андріївна так 17,8
5 86 Козакова Вікторія Вікторівна так 17,3
6 51 Павленко Олена Віталіївна   28,2
7 49 Єремія Алевтина Віталіївна   24,7
8 105 Кострикіна Вероніка Вадимівна   24,3
9 23 Олійник Вікторія Олександрівна   23,8
10 35 Рогожкіна Ірина Володимирівна   23,5
11 110 Чорнолуцька Дар'я Іванівна   23,5
12 26 Стешенко Наталія Дмитрівна   23
13 17 Слепченко Ганна Олександрівна так 22,9
14 72 Уривкова Алла Олександрівна   22,6
15 20 Віцина Діана Олександрівна   22,3
16 100 Щербина Юлія Володимирівна так 22,2
17 38 Лобзова Катерина Олексіївна   22,2
18 16 Василюк Софія Ігорівна   21,6
19 48 Бащак Ольга Сергіївна   21,6
20 34 Пегіна Жанна Романівна   21,4
21 24 Василенко Альона Ігорівна   21,3
22 102 Бодюл Дарія Вікторівна   21,3
23 103 Копієвська Жанна Борисівна   21,2
24 1 Гапунич Тетяна Вікторівна   21
25 46 Соколова Анастасія Володимирівна   21
26 56 Морозова Анна Ярославівна   21
27 3 Осман Аміна   21
28 62 Сергєєва Крістіна Сергіївна так 20,8
29 74 Лонська Катерина Едуардівна   20,3
30 42 Косюга Олександра Андріївна   20
31 22 Боднар Вікторія Вікторівна   19,8
32 32 Чорна Поліна Володимирівна   19,8
33 47 Каплиста Дарина Сергіївна   19,8
34 53 Перегиня Дарія Василівна   19,8
35 41 Іванова Ірина Степанівна так 19,76
36 8 Бахчиванжи Владислава Олексіївна   19,6
37 64 Урсатій Анна Валентинівна   19,6
38 65 Кучеренко Анна Сергіївна   19,4
39 104 Івасюк Тетяна Андріївна   19,3
40 39 Слюсарчук Діана Русланівна   19,3
41 91 Сіроштаненко Олександра Олександрівна   19,2
42 25 Леонова Вероніка Андріївна   19
43 58 Аніщенко Аліна Володимирівна   19
44 95 Голобородько Юлія Вікторівна   19
45 66 Бялковська Катерина Ігорівна   18,9
46 28 Ільїна Яна Германівна   18,7
47 33 Чернобай Катерина Олександрівна   18,7
48 69 Большакова Марина Сергіївна   18,6
49 94 Кузьміченко Юліана Андріївна   18,6
50 73 Турєва Анастасія Ігорівна   18,6
51 88 Москвичова Анастасія Олександрівна   19,2
52 37 Костоправова Ангеліна Олександрівна   18,5
53 13 Солоненко Анастасія Сергіївна   18,4
54 2 Павловська Вікторія Вікторівна   18,3
55 108 Ракун Крістіна Сергіївна   18,2
56 10 Штирхун Тетяна Євгенівна   18,1
57 84 Пройда Аліна Олександрівна   18
58 12 Черненко Валерія Валеріївна   17,8
59 31 Кічук Вероніка Русланівна   17,6
60 93 Кузьмиченко Єлизавета Олександрівна   17,6
61 107 Закернична Ірина Володимирівна   17,6
62 90 Павленко Марія Вікторівна   17,5
63 70 Шендерук Ярослава Русланівна   17,4
64 76 Митрофанова Ілона Романівна   16,8
65 78 Анез Марлін Дженкізівна   16,7
66 98 Норкулова Яна Алішерівна   16,7
67 67 Тарнавська Анастасія Федорівна   16,5
68 77 Волкова Оксана Іванівна   16,5
69 92 Леонт'єва Варвара Андріївна   16,4
70 4 Самчук Катерина Ігорівна   16,4
71 54 Михальчук Владислава Вячеславівна   16,3
72 80 Пономаренко Анастасія Олегівна   16,33
73 97 Келлер Аліса Олександрівна   16,3
74 44 Франюк Любов Сергіївна   15,8
75 113 Острова Ірина Вікторівна   15,5
76 63 Троценко Валерія Вікторівна   15,5
77 19 Нікітюк Валерія Денисівна   15,4
78 109 Максименко Дарія Валеріївна   15,4
79 5 Пойдун Ганна Сергіївна   15,3
80 45 Готра Ніна Михайлівна   15,1
81 83 Чупахіна Олександра Євгенівна   14,8
82 101 Сильченко Анастасія Юріївна   14,7
83 79 Мачковська Дар'я Вадимівна   14,4