Хто бажає, щоб народ був щасливий і виховувався успішно, той повинен визнати як першу і неминучу умову досягнення цієї мети — виховання і освіту вчителів, а також таке їх становище, що відповідало б їхньому важливому обов’язку. 

Дорогі друзі!

Щ иро вітаю Вас на Веб-сайті Вищого навчального комунального закладу «Одеське педагогічне училище», який є одним з провідних вищих навчальних закладів України I рівня акредитації, діяльність якого спрямована на забезпечення науково-теоретичної, гуманітарної, загальнокультурної підготовки вихователів дошкільних закладів і вчителів початкових класів. В училищі створено гідні умови для навчання і розвитку студентів, про свідчить матеріально-технічна база, кадровий склад, навчально-методичне забезпечення.

Висококваліфіковану підготовку здійснює згуртований, стабільний педагогічний колектив, головною метою якого є підготовка вчителя нового типу - дослідника, експериментатора, творця. Кожен викладач ініціативний, відповідальний, швидко реагує на потреби часу, має значний творчий і науковий потенціал, бачить свою місію у формуванні вихователя та вчителя з новим педагогічним мисленням і якісно новим рівнем професійно-практичної підготовки з урахуванням потреб сьогодення, сприянні самореалізації студентів та творенні високоосвіченої, національно свідомої особистості, здатної незалежно мислити і керувати у своїй діяльності принципами добра й справедливості. Педагогічний колектив натхненний творити, віддавати свої сили, знання в ім’я вічної благородної мети – Справи ВИХОВАТЕЛЯ і ВЧИТЕЛЯ.

Вагомим успіхом викладачів є досягнення в роботі з обдарованою молоддю. Студенти училища – неодноразові учасники наукових конференцій, переможці й призери Всеукраїнських конкурсів та Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика, регіональних олімпіад з навчальних дисциплін, спортивних змагань та обласних спартакіад серед студентів ВНЗ I-II рівнів акредитації Одеської області та педагогічних закладів Південного регіону України. Усі, хто навчається в нашому навчальному закладі, успішно опановує найгуманніші в світі професії вихователя та вчителя. Я запрошую Вас відвідати училище та познайомитись з його цікавою історією і сьогоденням.

До зустрічі!!!

Директор ВНКЗ «Одеське педагогічне училище»                                                Ольга Бєляк