Толопко Ольга Олександрівна

  • завідувач з навчально-виробничої практики,
  • керівник практики «Позакласна та позашкільна виховна робота» спеціальності 013 Початкова освіта

 

Горанська Валентина Павлівна

  • керівник практики «Пробні уроки і заняття»(уроки музичного мистецтва) спеціальності 013 Початкова освіта

 

Ліпінська Олена Францівна

  • керівник практики«Пробні уроки і заняття»(уроки української мови та літературного читання) спеціальності  013 Початкова освіта

 

 

Ткачук Ірина Олександрівна

  • керівник практики «Пробні уроки і заняття» (уроки фізичної культури) спеціальності 013 Початкова освіта

 

Нарійчук Микола Деонисович

  • керівник практики «Пробні уроки і заняття» (уроки основи здоров'я) спеціальності 013 Початкова освіта

 

Сирицька Галина Аркадіївна

 

  • керівник педагогічної практики «Пробна практика» спеціальності 012 Дошкільна освіта

 

Власова Ганна Володимирівна

 

  • керівник практики «Позакласна та позашкільна виховна робота» спеціальності 013 Початкова освіта

 

Крохмаль Василь Васильович

  • керівник практики «Пробні уроки і заняття»(уроки української мови та літературного читання) спеціальності 013 Початкова освіта

 

Никитюк Богдана Євгенівна

  • керівник практики «Позакласна та позашкільна виховна робота» спеціальності 013 Початкова освіта
  • керівник практики «Пробні уроки і заняття» (уроки природознавства) спеціальності  013 Початкова освіта

 

Перевозна Лариса Геннадіївна

  • керівник практики«Пробні уроки і заняття»(уроки математики) сп. 013 Початкова освіта

 

Дорошенко Вікторія Анатоліївна

  • керівник практики «Пробні уроки і заняття»(уроки англійської мови) спеціальності 013 Початкова освіта

 

Галушкіна Світлана Іванівна

  • керівник практики «Пробні уроки і заняття» (уроки я у світі) спеціальності  013 Початкова освіта

 

Поберезкіна Лариса Юлівна

  • керівник практики Пробні уроки і заняття» (уроки російської мови та читання) спеціальності 013 Початкова освіта

 

Натальчишина Ірина Федорівна

  • керівник практики«Пробні уроки і заняття»(уроки математики) спеціальності  013 Початкова освіта

 

 

Мішакіна Марія Вікторівна

  • керівник практики«Пробні уроки і заняття»(уроки англійської мови) спеціальності  013 Початкова освіта

 

 

Шмигановська Олена Сергіївна

  • керівник практики «Пробні уроки і заняття»(уроки української мови та літературного читання) спеціальності 013 Початкова освіта

 

Біязі Мар'яна Іванівна

  • керівник практики «Пробні уроки і заняття» (уроки основи здоров’я) спеціальності  013 Початкова освіта

 

 

Коршунова Катерина Андріївна

  • керівник педагогічної практики «Помічник вихователя в групах раннього і дошкільного віку» спеціальності 012 Дошкільна освіта
  • керівник педагогічної практики «Пробна практика» спеціальності 012 Дошкільна освіта

 

Єловенко Віра Петрівна

  • керівник практики «Пробні уроки і заняття» (уроки технології) спеціальності 013 Початкова освіта

 

AddThis Social Bookmark Button

Річний план приймальної комісії

 

Майстри спорту

Мандрік Ганна Сергіївна

 

  • майстер спорту України з ушу,
  • член збірної команди України з ушу,
  • багаторазова Чемпіонка Європи,
  • учасниця II літніх юнацьких Олімпійських ігор 2014 року у Китаї.

 

Ткаченко Дарія Олегівна

 

  • кандидат у майстри спорту України зі стрільби з лука,
  • член збірної команди Одеської області зі стрільби з лука,
  • призерка Чемпіонату України серед кадетів,
  • багаторазова призерка Одеської області,
  • призерка турнірів.

 

Драмарецька Ксенія Миколаївна

 

  • кандидат у майстри спорту України зі спортивних бальних танців,
  • Чемпіонка України,
  • багаторазова переможниця змагань міжнародного класу.

 

Мартинюк Катерина В’ячеславівна

 

  • кандидат у майстри спорту України з художньої гімнастики.

 

Бутенко Маргарита Олександрівна

 

  • кандидат у майстри спорту України зі спортивної аеробіки,
  • член федерації України зі спортивної аеробіки та фітнесу.

 

Габуєва Вікторія Артурівна

 

  • кандидат у майстри спорту України з черлідінгу,
  • багаторазова Чемпіонка обласних змагань,
  • зайняла II місце на Чемпіонаті Європи, який проходив у Німеччині.

 

Стасевич Олександра Юріївна

 

  • кандидат у майстри спорту України з карате,
  • член збірної команди України з карате,
  • призерка Чемпіонату Європи,
  • Чемпіонка України,
  • член Федерації Джундокан в Україні.

 

Мех Дар'я Олегівна

 

  • кандидат у майстри спорту України з ушу,
  • член збірної команди Одеської області з ушу,
  • багаторазова чемпіонка Чемпіонатів України та Одеської області.

 

AddThis Social Bookmark Button

Збірні команди коледжу

Збірна команда  з волейболу

1. Губанова Олена, група Ш-21
2. Саввова Вікторія, група Д-31 (11)
3. Стрєбкова Владислава, група Д-11 (9)
4. Габуєва Вікторія, група Д-21 (9)
5.Баранова Юлія, група Ш-33
6. Кононенко Анастасія, група Ш-13
7. Прутяну Катерина, група Ш-12
8. Самсонова Юлія, група Ш-31
9. Карпова Юлія, група Д-21 (11)
10. Алєнічева Юлія, група Ш-12
11. Шестакова Ганна, група Ш-33
12. Воловик Марія, група Ш-12
13. Майнич Вікторія, група Ш-11
14. Гержик Аліна, група Д-11 (9)
15. Півторак Ірина, група Ш-41
16. Бровченко Олена, група Ш-21

Збірна команда з легкої атлетики

1. Міщенко Анастасія, група Ш-41
2. Ілля Софія, група Ш-41
3. Капанадзе Анастасія, група Ш-32
4. Гончарова Ганна, група Д-21 (9)
5. Щелкунова Олеся, група Ш-33
6. Бондар Ангеліна, група Ш-23
7. Мех Дарія, група Ш-23
8. Гупало Анастасія, група Д-11 (9)

Збірна команда  з баскетболу

1. Семенда Марина, група Д-31 (11)
2. Бутенко Маргарита, група Д-22 (9)
3. Шестакова Ганна, група Ш-33
4. Пічугіна Олена, група Ш-22
5. Буран Анна, група Ш-33
6. Саввова Вікторія, група Д-31 (11)
7. Бобікова Марія, група Д-31 (11)
8. Ужвюк Тетяна, група Ш-23
9. Прутяну Катерина, група Ш-12

Збірна команда  з футболу

1. Капанадзе Анастасія, група Ш-32
2. Буран Анна, група Ш-33
3. Івахненко Карина, група Ш-32
4. Шмитько Алісар, група Ш-32
5. Бутенко Маргарита, група Д-22 (9)
6. Шестакова Ганна, група Ш-33
7. Васильєва Анастасія, група Д-21 (9)
8. Півторак Ірина, група Ш-41
9. Міщенко Анастасія, група Ш-41

Збірна команда  з гандболу

1. Шестакова Ганна, група Ш-33
2. Карпова Юлія, група Д-21 (11)
3. Ілля Софія, група Ш-41
4. Півторак Ірина, група Ш-41
5. Міщенко Анастасія, група Ш-41
6. Гольц Ангеліна, група Д-11 (9)
7. Гупало Анастасія, група Д-11 (9)
8. Бутенко Маргарита, група Д-22 (9)
9. Буран Анна, група Ш-33
10. Капанадзе Анастасія, група Ш-32
11. Івахненко Карина, група Ш-32
12. Кононенко Анастасія, група Ш-13
13. Качанюк Лариса, група Ш-13
14. Алєнічева Юлія, група Ш-12
15. Ворнік Оксана, група Д-11 (9)
16. Овчаренко Оксана, група Ш-11
17. Шмитько Алісар, група Ш-32

Збірна команда  з шахів та шашок

1. Тилик Марія, група Д-31 (9)
2. Бурля Вероніка, група Ш-33
3. Новицька Вікторія, група Д-22 (9)
4. Маковецька Юлія, група Ш-41
5. Марченко Марія, група Д-32 (9)
6. Шестакова Ганна, група Ш-33