Голова атестаційної комісії, директор коледжу

goranskaya     Бєляк Ольга Миколаївна - к.пед.н., доцент, спеціаліст вищої категорії.

Заступник голови атестаційної комісії

goranskaya     Горанська Валентина Павлівна - заступник директора з навчальної роботи, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Секретар атестаційної комісії

     Бєлали Інна Володимирівна - старший інспектор з кадрів, інженер з охорони праці

Методист

     Ліпінська Олена Францівна -методист вищої категорії, викладач-методист.

Голова циклової комісії фізичного виховання та технологій здоров’я, керівник фізичного виховання

tkachuk     Ткачук Ірина Олександрівна -к.пед.н., спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Викладач циклової комісії природничо-математичних дисциплін і технологій навчання

Nariychuk MD Нарійчук Микола Деонисовичк.пед.н., спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Голова циклової комісії педагогіки і методики початкової освіти

Vlasova Власова Ганна Володимирівна - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Голова циклової комісії іноземних мов

     Doroshenko Дорошенко Вікторія Анатоліївна - спеціаліст вищої категорії.

Голова профкому

    Popel VL Попель Валентина Леонідівна - викладач, спеціаліст другої категорії.

Склад Адміністративної ради                                      

Голова адміністративної ради, директор коледжу

goranskaya     Бєляк Ольга Миколаївна

Секретар Адміністративної ради, голова циклової комісії

  Зиновєєва Ірина Леонідівна

Заступник директора з навчальної роботи

goranskaya     Горанська Валентина Павлівна

Заступник директора з виховної роботи

goranskaya     Стахов Андрій Сергійович

Завідувач відділення

goranskaya     Долинська Тетяна Георгіївна

Методист

     Ліпінська Олена Францівна

Завідувач з навчально-виробничої практики

     Толопко Ольга Олександрівна

Голова циклової комісії фізичного виховання та технологій здоров’я, керівник фізичного виховання

tkachuk     Ткачук Ірина Олександрівна

Голова профкому

    Popel VL Попель Валентина Леонідівна

Голова циклової комісії педагогіки і методики початкової освіти

Vlasova Власова Ганна Володимирівна

Голова циклової комісії іноземних мов

     Doroshenko Дорошенко Вікторія Анатоліївна

Голова циклової комісії філологічних дисциплін

Грицюк Антоніна Михайлівна

Головний бухгалтер

     Прокопишина Світлана Миколаївна

Старший інспектор з кадрів, інженер з охорони праці

     Бєлали Інна Володимирівна

Бібліотекар

tkachuk     Шевела Галина Омелянівна

Завідувач господарством

     Баєва Тетяна Вікторівна

Медична сестра

                Єзерова Інна Анатоліївна

Культорганізатор

tkachuk     Босенко Олена Семенівна

Адміністратор бази даних (обслуговування ЄДЕБО)

tkachuk     Біязі Мар'яна Іванівна

Програми вступних випробувань за 2019 рік*

 

Математика

Біологія

Українська мова 9-кл.

Українська мова 11-кл.

*Програми вступних випробувань на 2020 рік будуть опубліковані в кінці лютого