За час перебування в дошкільному навчальному закладі, я мала змогу проводити різни типи та види заняття, ігри (дидактичні, творчі, рухливі), до яких самотійно готувала допоміжний матеріал за необхідністю. Проводила індивідуальну роботу з дітьми, роботу з батьками. Також проводила ранкові гімнастики, гімнастики пробудження, фізкультхвилинки. В літньо-оздоровчий період особливу увагу приділяла загартовуючим процедурам дітей. Не забувала враховувати індивідуальні особливості вихованців.

Read more...

Звіт преддипломна практика

Read more...

Все починалося з першого дня практики, перші кроки до своєї професії, перші професійні хвилювання… Довгий ранок та вечір, який пішов на вибір одягу, підготовки до уроку, виготовлення наочності. Ми, недосвідчені студенти другого курсу Одеського педагогічного училища, переступали поріг класу у якому мали проводити заняття.

Read more...

Закончилась преддипломная практика. Каждому из нас важно понять, не изменилось ли наше отношение к профессии. Я проходила практику в 4 классе. Дети уже совсем взрослые. Для них их учитель - главный и важный человек. Мне, как студентке, было тяжело заработать авторитет учителя. Для них я скорее друг, чем преподаватель.

Read more...

База практики: Одеська загальноосвітня школа I – III ступенів Одеської міської ради Одеської області № 43, 2-А клас. Саме тут, з 26 січня по 16 березня 2015 року, я проходила свою переддипломну практику. Першочерговим кроком у підготовці до практики була участь в установчій конференції з питань проходження безперервної практики.

Read more...

Я, Буняк Тетяна Вікторівна проходила практику з пробних уроків та занять у ЗОШ №37-й школі м.Одеса. У школі було створено всі умови для проходження практики. Всі вчителі молодших класів мають великий стаж роботи, високу фахову й методичну підготовку. Практику проходила з одногрупницями наш клас був 4-А.

Read more...